רכישת דירה ללא טאבו - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • רוני

  נשלח ע"ירוני 11:56, 2 בינואר 2013

  שלום רב, אימי רכשה דירה בפרוייקט בית דירות לפני כ- 12 שנה. הרכישה התבצעה עם עו"ד שמייצג את החרבה-הקבלן. לאחר מסירה כל האישורים ומסירה יפוי נוטוריוני בלתי חוזר לעו"ד שהודיע לי היום נמצא בטיפול החברה המשכנת ששמטלטלת אותי ואינה מגישה לי את הטאבו בכדי שהדירה תעבור על שם אימי. כיום אימי אישה קשישה וחולה ואני חוששת שהדירה תשאר על שם הקבלן ולא תעבור על שם היורשים של אימי לאחר מותה. מה עליי לעשות? בתודה, רוני

  השב
 • 10:46, 3 בינואר 2013

  שלום רב. נושא רישום הזכויות הינו נושא מורכב וארוך התלוי במספר רב של גורמים, חוץ מהחברה הקבלנית ובאי כוחה. רצוי לפנות ולבקש מהחברה הסבר בכתב לגבי נסיבות העיכוב ומה יש לעשות על מנת להשלים את הרישום. בכפוף לתשובת החברה ניתן יהיה להבין ולשקול את המשך הצעדים.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.