תיקונים לקויים חברת עמידר - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • ענת

  נשלח ע"יענת 13:03, 9 בינואר 2013

  אבא שלי בן 90 מתגורר לבד בדירת עמידר. מזה כשלוש שנים אנו נאלצים לפנות לעמידר עקב תיקוניים לקויים לאחר נזילה בתיקרת הבית והתפוררות התקרה. בנוסף, לאחרונה חלה הצפה בדירה כתוצאה מהתפוצצות צינור בניין. אבא שלי נאלץ להיות ללא חשמל בתקופת החורף למשך זמן רב עד שהגיעו לתקן את הבעיה. וכיום שוב ההצפה חזרה על עצמה. אני ממש מתוסכלת, לא יודעת למי לפנות לגבי זה (אבא שלי לא דובר עברית), נמאס לי לפנות לעמידר ולחכות לטיפול הלא ראוי שלהם, אפילו פניות הציבור שלהם כבר לא נותנים מענה הולם. אשמח לתשובה, ענת.

  השב
 • 18:44, 15 בינואר 2013

  שלום רב. מצ"ב קישור למדריך לאזרח בדיור הציבור מקווה שיהיה לך לעזר. http://www.moch.gov.il/siyua_bediyur/shikun_tziburi/Pages/madrich_lezchuyot_hadayyar_bashikun_hatsiburi.aspx

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.