דירה ללא טאבו - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • שלמה

  נשלח ע"ישלמה 14:54, 24 בינואר 2013

  שאלה -בנושא קנית דירה ללא טאבו אנחנו עומדים לקנות דירנ לאימנו,הדירה נמצאת בבלוק 4 קומות כ 16 דיירים בסה"ב. הדירה לא רשומה בטאבו וללא פרצלציה,עקב פשיטת רגל של הקבלן וחובות שלו לרשויות. הדירה נבנתה לפני כ 14 שנים, שאלתי היא האם ממש ובאופן ברור להתרחק מדירה כזו ? הדירה מצאה חן בעיני אימנו ובעיננו,ואם בכל זאת קונים בכמה אחוזי הנחה ממחיר השוק כדאי לקנות ? האם בעתיד ניתן יהיה לרשום דירה כזו בטאבו או הסיכויים לכך קלושים ? כמה לדעתך ומנסיונך ידרש בערך כל דייר לשלם לרישום הדירה נטאבו 20 -30אלף שח ? 50-70 אלף שח ? תודה מראש על תשובתך שתהיה לנו לעזר רב.

  השב
 • 18:48, 4 בפברואר 2013

  שלום רב.ללא עיון ובדיקת המסמכים הרלוונטים לא ניתן לתת תשובה מושכלת לשאלתך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.