משכיר נגד שוכרת - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
  • שרון

נשלח ע"ישרון 21:35, 20 בפברואר 2013

ברצוני לברר אם יהיה ניתן לתבוע את השוכרת שלי , נכנסתי לדירת גן לפני כשמונה חודשים ,במהלך חודש חודשיים קודמים היה יום מיוחד עם גשמים ממש חזקים ובהלכו נכנסו לדירה מים מהגג דרך החשמל ועשה קצר חשמלי ... נגרם לי נזק למחשב נייד שנרטב . הודעתי לבעלת הבית על הבעיה ואמרתי לה שתידאג לי לישון במקום שיהיה אפשרי כי בדירה לא היה אפשרי , ומבחינתה אין מה לעשות תישן בדירה או תלך לחבר , רציתי לדעת אם אני יכול לתבוע אותה וגם על איזה סכום , המחשב הנייד שהתקלקל לא היה חדש וגם על אולי עוגמת נפש שנגרמה ,ברצוני לדעת כמה איך אפשרי לתבוע אותה

השב
  • 17:14, 27 בפברואר 2013

שלום רב. כעקרון החוק קובע כי המשכיר לא יהיה חייב תשלום פיצוי במקרים מנסיבות שבעת כריתת החוזה לא ידע עליהן המשכיר ולא היה עליו לדעת עליהן, או לא ראה אותן ולא היה עליו לראותן מראש, ולא יכול היה למנען.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.