ערבות בנקאית? - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אלה

  נשלח ע"יאלה 11:56, 28 בפברואר 2013

  מוכר דירה דורש שיעור מקדמה גבוהה מאד 50% בהסכם החתימה, אנו מסרבים שמרבית סכום זה יהיה אצל עו"ד נאמן ,כי הערת אזהרה אפשרית רק עוד כחודש וחצי. ומעדיפים ערבות בנקאית.מה המניעה לדרוש ולקבל ערבות בנקאית בעניינים אלו?מניסיונכם...

  השב
 • 12:06, 28 בפברואר 2013

  הדירה אגב ריקה

  תגובה
 • 12:24, 28 בפברואר 2013

  לא מקבלן,אלא מבעל הקרקע שקיבל דירות קומבינציה

  תגובה
 • 19:48, 2 במרץ 2013

  רכשתי דירה מקבלן שעשה עסקת קומבינציה, שילמתי רק 15% ביום חתימת החוזה ובשיק בנקאי שאותו צילמתי ורק במעמד רישום הערת אזהרה בטאבו המסירה בוצעה בטאבו במקביל לרישום וביחד עם עו"ד מטעם שני הצדדים שקבעו לבוא לאותו מעמד ביחד איתיוהחתמתי את הקבלן שהסכים לחתום על צילום של השיק שקיבל את הכסף,. לא מקובל לשלם 50% וכל עוד לא ניתן לרשום הערת אזהרה אל תעשי את העסקה. דירות לא חסר .

  תגובה
 • 14:33, 13 במרץ 2013

  שלום רב. אין מניעה לדרוש כל בטוחה שרוצים, העניין הוא מסחרי ונתון למו"מ בין הצדדים כמו גם גובה המקדמה המשולמת במועד החתימה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.