מכירת הבית באמצע חוזה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • דנה

  נשלח ע"ידנה 07:28, 5 במרץ 2013

  שלום רב, נכנסתי לגור בדירה באוגוסט האחרון,שאלתי את בעל הדירה האם הבית לטווח רחוק ואין מכירה הוא אמר שאין,לאחר שלושה חודשים החל להפעיל לחץ על מכירה והסביר שהוא בבעיות,שלשום ורק לאחר חצי שנה שאני בדירה הוא מכר את הבית,יש לי חוזה עד אוגוסט ואז עוד אופציה של שנה נוספת,כעת הוא רוצה לפגוש אותי לקבלת פיצוי,מה גובה הפיצוי בגדול המוסכם ועל פי מקרים ישנים שאני יכולה לדרוש? יש לי אפשרות להישאר עד אוגוסט אבל לא אוכל לממש את האופציה,הודעתי לו שהמקסימום יהיה אוגוסט אבל אם אמצא בית עוד שבוע אז אצא,מה מגיע לי בגין כול עגמת הנפש?הטרטור הזה,יש לי בן שלומד כאן,אני סטודנטית,ונופל עליי הלחץ הזה???תודה רבה על ההתייחסות דנה

  השב
 • 11:59, 7 במרץ 2013

  והתגובה היא.... :)

  תגובה
 • 15:22, 13 במרץ 2013

  שלום רב. הנושא הוא נושא מסחרי ותלוי בסיכום אליו תגיעו. בדרך כלל יש לשקול במקרה זה את עלויות המעבר וכן האם קיים הפרש בשכ"ד עקב עליות מחירים שבוצעו. למותר לציין כי כעקרון המכירה שבוצעה הינה בכפוף לזכויותיך בנכס ואת לא חייבת להתפנות לפני הזמן.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.