בניית דירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • טליה

  נשלח ע"יטליה 16:10, 8 במרץ 2013

  לקחתי קבלן לביצוע תוספת לדירה , לפי ההסכם ביני ובין הקבלן היה עליו להביא את בעלי המקצוע . בסיום הבנייה באה חברת חשמל לביקורת והודיעה שהחשמלאי הוציא את השעון מהמקום דבר שהיה אסור לו לעשות. ולאחר סידור אישורים שהיה עליי להביא מהעיריה חברת החשמל באה לביקורת נוספת וטענה שאין הרקה. כעת החשמלאי שהביא הקבלן מבקש תוספת עבור התקנת הרקה ואת התוספת הוא דורש ממני. לא די שבגללו הייתי צריכה לשאת בהוצ' הבדיקה הנוספת. ברצוני לדעת האם הקבלן צריך לשאת בהוצ' והאם מותר לחשמלאי מוסמך לבצע עבודות חשמל מבלי לשים הרקה. והאם יש כאן עילה לתבוע ואת מי את החשמלאי או את הקבלן או את שניהם.

  השב
 • 15:35, 13 במרץ 2013

  שלום רב. שאלותיך אינן מתאימות לפורום מקרקעין ואת מוזמנת לפנות לפורום המתאים באתר. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.