חבר ת בניה שבורחת לנו עם הכסף.. - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • דיאנה יוסף

  נשלח ע"ידיאנה יוסף 20:19, 18 במרץ 2013

  שלום רב, בנובמבר שנה שעברה חתמנו על חוזה עם חברת הבניה עופרים בע״מ ושילמנו להם מקדמה על סך 50000 ש״ח אחרי כחודש הודיעו לנו שהמנכ״ל קונה את החברה מהבעלים ושעלינו לחתום מחדש, בחוזה מצויין שכל עוד לא התחלנו לבנות אנחנו יכולים לבטל את החוזה ולקבל את כספנו חזרה. לא חתמנו על החוזה החדש כי התחלנו להרגיש חוסר ביטחון, הם שינו את שם החברה ואת הח.פ.. כבר חודש וחצי שאני מנסה להשיג את הבעלים בטלפון והוא לא עונה במשרד שלו אומרים שהוא יצא לחופשה. לפני כמה ימים התקשר אלינו המנהל פרוייקטים של החברה והודיע שהבעלים מתחלף שוב.. ושהוא לוקח על עצמו את החברה ושעלינו לחתום שוב מחדש.. שאלנו מה עם אנחנו רוצים לבטל את הח עיסקה ולקבל את הכסף בחזרה הוא השיב שסיכוי קטן מאוד שאי פעם נראה את הכסף כי הוא אצל הבעלים והוא נעלם כמובן.. ושהוא לא יכול להחזיר לנו שקל. האם אנחנו יכולים לתבוע אותם? מה הצעד הראשון שעלינו לעשות מחר? ובמידה ואנו תובעים האם יעלה לנו שכר טירחה או שאנחנו משלמים באחוזים מהזכיה בתביעה? חשוב לציין שחוץ מאיתנו יש עוד שני זוגות שנמצאים באותו המצב ואנחנו מעוניינים להתאגד ביחד. אודה על תשובה מהירה ככל האפשר. בברכה, דיאנה יוסף

  השב
 • 14:43, 20 במרץ 2013

  צריך לבדוק את המקרה שלכם באופן פרטני.

  בברכה,
  עו"ד מורן ליברמן

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.