• 7 באפריל 2013

  תביעת תשלום לא מוצדקת של עמידר

  שלום רב. בבעלותי דירה בבניין של עמידר. לאחרונה קבלן מטעמו עשה שיפוצים בבארות הביוב ובצינורות הביוב בחצר מחוץ לבניין ולהפתעתי קיבלתי מהם דרישה לתשלום על העבודות בסך של 2700 שח. גם דיירים אחרים קיבלו מכתב דומה. אני יודע שאני אמור לשלם רק על עבודות שעמידר מבצע בתוך הבניין, אין לי מושג איפה אני מוצא חוק או משהו רשמי שמגבה את דעתי בעניין. רציתי לוודא שדעתי נכונה ולקבל סימוכין רשמיים בעניין. אודה לעזרתכם בנושא. אבי.

  7 באפריל 2013
 • 8 באפריל 2013

  תביעת תשלום לא מוצדקת של עמידר

  שלום רב. בהיעדר פירוט לגבי טיב הזכויות שלך בנכס קשה לסייע. לאחר שאמרנו זאת הסכם ניהול נכסי דיור הציבורי ע"י עמידר כפוף לחוק זכויות הדייר בדיור הציבורי התשנ"ח 1998 ואתה מוזמן לעיין בו. כמו כן באפשרותך לפנות לאתר עמידר המפרט רבות בנושא זה.

  8 באפריל 2013
  • 8 באפריל 2013

   תביעת תשלום לא מוצדקת של עמידר

   קניתי את הדירה לפני שבע עשרה שנה והיא בבעלותי המלאה. הדירה נמצאת בבניין של עמידר. לבניין מספר כניסות כאשר בכל כניסה שש דירות. העבודות נעשו בחצר המשותפת לכל הכניסות. לא נעשו עבודות בבניין עצמו. עמידר שלחה חשבון ובסיבה לתשלום רשמה עבודות תחזוקה.
   במידה ותוכל לחדש לי לאור המידע הנ"ל אני אשמח.
   בברכה,
   אבי.

   8 באפריל 2013
   • 9 באפריל 2013

    תביעת תשלום לא מוצדקת של עמידר

    לדעתי עמידר היתה מחויבת להודיע לכל הדיירים, לכנס אסיפת דיירים כי הבניין הוא בית משותף כחוק. ללא אסיפה וללא קבלת החלטה שמוסכמת על רוב הדיירים אין להם הצדקה לדרוש מכם כסף. לגופו של עניין- האם היה צורך לעשות זאת? עמידר לא היתה משפצת בלי הצדקה, עד שהם משפצים צריכה להיות סיבה חזקה מאד לכך. אם אכן היה צורך והם טיפלו, אולי יש להם הרבה דירות בשכירות בבנין וה מחויבים לדאוג להם.

    9 באפריל 2013
    • 9 באפריל 2013

     תביעת תשלום לא מוצדקת של עמידר

     העניין הוא לא האם היו צריכים לעשות את העבודות או לא.. העניין הוא שהעבודות התבצעו מחוץ לבניין ולכן לפי דעתי אני לא אמור לשלם על העבודות הללו.

     9 באפריל 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?