• 7 באפריל 2013

קיבלתי מכתב מהועדה לתכנון ולבניה

קיבלתי מכתב מהועדה לתכנון ולבניה ורשום כך
    לכבוד אמא שלי
    בעלים הנכס אבא שלי
    חלקה
    כתובת וכו'
    ומצורף מכתב הודעה לשכנים הגרים ליד תיק מס' תיק בנין, וסעיפים בנוסף וכולל את ההקלות הבאות: בטח את/ה מביני את ההמשך, אני יודעת שבזמנו הנכס הנ"ל נרשם בצוואה של סבתא שלי שהנכנס שייך לאדם מסוים , ופתאום היה לי מאוד מאוד מוזר למה דווקא אמא שלי קיבלה אותו בדואר רשום, ובנוסף מצויין בעלים של נכס: הוא אבא שלי לא יודעת מה לעשות בנידון, כי מציינים במסמך שתוך 14 יום צריך לתת את הדין וכו'
    מה אני אמורה לעשות שאני הילדה שלהם , איך לנהוג בנושא הזה , האם צריך באמת לרוץ ולהוציא נסח טאבו או שמא לא ינהג כך תעשה לי בעיה יותר גדולה שלא פתרתי בזמן את הסוגיה הזאת
    בתדה מכל הלב סאלי

7 באפריל 2013
  • 9 באפריל 2013

כנראה שהשכן לחלקה שלכם בונה או מגיש לועדה המקומית תכנית בנין עיר לשינוי זכויות בנייה וכדומה , על פי החוק עליו להודיע לכם , כדאי לגשת לועדה שיראו לכם אתה תכנית, אתם צריכים לודא שהתכנית אינה פוגעת בכם, למשל בונים בנין חדש גבוה ומכוער ממש על גבול המגרש או מבנה מסחרי שיפריע ועוד.

9 באפריל 2013
  • 8 באפריל 2013

שלום רב. בהעדר פרטים יהיה קשה להשיב על שאלתך. כעקרון נראה שקיבלתם הודעה על הגשת בקשה להקלות בנכס סמוך וניתנה לכם האפשרות להתנגד, במידה ותחפצו בתוך המועד שנרשם.
    באשר לברור מצב הזכויות בנכס ניתן היום להוציא פלט מידע מלשכת רישום המקרקעין דרך אתר האינטרנט ובעלות של 10 ש"ח בלבד.

8 באפריל 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?