שיפוץ הרכוש המשותף - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • ששון מזל

  נשלח ע"יששון מזל 21:03, 27 באפריל 2013

  שלום אני כועד הבית בהסכמת כל הדיירים הגשתי הצעת מחיר לקבלן לתיקון הליקויים הקשים בקומות התחתונות ולשדרוג הרכוש המשותף. לאחר כחמישה חודשים של דין ודברים עמו הסכים הקבלן לחתום על חוזה עם כל דיירי הבנין ולתת את הסכום הנדרש בדגש אך ורק לשיפוץ הרכוש המשותף בלבד לא כולל הבתים. כיום ישנו דייר הטוען שעפ"י החוק יש לחלק שוה בשוה את הסכום בין הדיירים. מקריאת כל החוק לא מצאתי סעיף המדבר על חלוקה של כסף שאשר ניתן מהקבלן לצורך תיקון הליקויים הקשים שיש בבנין. לתגובתך אודה. תודה מזל

  השב
 • 12:51, 1 במאי 2013

  שלום רב. שאלתך איננה ברורה דיה, האם המדובר בהחזר כספי של כספים ששלומו לקבלן בעבור עבודה שלא בוצעה על ידו? שאם כן יש להשיב את הנ"ל לדירים כל אחד לפי החלק ששולם על ידו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.