העברת זכויות בנכס - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • עופר וינברגר

  נשלח ע"יעופר וינברגר 12:29, 1 במאי 2013

  שלום רב , אנו זוג פלוס 3 ילדים ! חמי רכש לאחרונה 2 נכסים ורשם דירה על הבן האמצעי ודירה על הבן הבכור ! מאחר ואונו צופים שהרישום על שמם עשוי לייצר בעיות עתידיות ביחסי בני המשפחה , אנו שוקלים להעביר את זכויות והבעלות על הנכסים לידי שמו של חמי או אשתי גם במחיר של תשלום מס רכישה ! שאלתי : האם לאחר שינוי הבעלות , יהיו בניי זכאים לכשירכשו דירה , לקבלת משכנתא עם תנאים של דירה ראשונה ,? בברכה עופר

  השב
 • 12:54, 1 במאי 2013

  שלום רב. לא ניתן לדעת היום מה יהיו התנאים בעתיד לקבלת ההטבה במשכנתה. לאחר שאמרנו זאת, ככל שלא יהיו ברשות ילדיך נכסים, הרי שהדירה שמי מהם ירכוש בעתיד תהיה דירתו היחידה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.