רישום בטאבו בעלות על חניה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • דניאל

  נשלח ע"ידניאל 00:21, 3 במאי 2013

  במסגרת דירה מירושה, אנו מנסים לרשום בטאבו, את החניה שהייתה כל השנים של משפחתנו ובשימוש של משפחתנו בלבד, ללא עוררין ושיש לנו עליה העתק קבלה דהוי, אך במאמץ ניתן לזהות בו פרטים ענייניים, המאשר את התשלום של הורינו לחברה הקבלנית (רובינשטיין), אי שם ב-1981. את המקור איננו מצליחים לאתר ובחברה הקבלנית טוענים שאינם שומרים מסמכים משנים אלו. כיצד נוכל בכל זאת לאמת את שייכות החניה לנו, כלפי הטאבו ולסיים את תהליך הרישום?

  השב
 • 15:55, 7 במאי 2013

  שלום רב. על מנת לבחון האם הצמדה מסוימת הוצמדה לנכס זה או אחר יש לבחון את הוראות ההסכם על צירופיו. ככל שההסכם אינו מצוי בידכם יש לפנות לחברה הקבלנית. אם ההסכם אינו מצוי בחברה הקבלנית ייתכן ותוכלו להזמינו הן מהטאבו לפי מס' השטר על פיו נרשמה הע"א לטובת הרוכשים והן ממשרדי מיסוי מקרקעין להם דווחה העסקה בשעתו. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.