רישום הערת אזהרה בטאבו - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • שושנה

  נשלח ע"ישושנה 22:49, 11 במאי 2013

  רכשנו דירה בבלוק שהליכי הרישום שלו בטאבו טרם הסתיימו. עורך הדין שמטפל ברכישה רשם על שמנו הערת אזהרה בטאבו שבה מצוינים מספרי הגוש והחלקה אך לא מופיעים פרטים ספציפיים כמו מספר הדירה, מספר המחסן והחניה. מעיון בנסח הרישום שמנו לב שבהערות האזהרה של בעלי הדירות האחרות בבניין נרשמו הפרטים הנ"ל. האם להעדר הפרטים יש משמעות משפטית והאם הרישום תקין?

  השב
 • 11:46, 12 במאי 2013

  הערת האזהרה רשומה בנסח הרישום הסםפציפי של הדירה עצמה כתת חלקה בחלקה כולה. לכן ההערה מופיעה מתחת לרישום שכולל את כל הפרטים שאתה מחפש. לא צריך לחזור כי הכל רשום באותו מסמך.

  תגובה
 • 16:34, 16 במאי 2013

  שלום רב,

  יש לבחון את הסכם הרכישה,את הבקשה לרישום שהגשתםואת הרישום בפועל . בכל מקרה אתם יכולים לפנות לעו"ד שלכם לסיוע בהסדרת העניין במקרה הצורך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.