מתן אישור גבולות - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אבי

  נשלח ע"יאבי 11:59, 14 במאי 2013

  אנו שני תושבים במושב באזור הגליל, יש הרבה אי סדרים בגבולות ברורים בין השכנים, אני ושכני מסכימים על הגבול בינינו. מה עלינו לעשות על מנת שגבול זה יהיה מסוכם ומסומן בצורה קבועה ומאושרת גם אצל הרשויות, מועצה, מינהל, סוכנות וכדומה. תודה.

  השב
 • 16:29, 16 במאי 2013

  שלום רב,

  הגבול לא יקבע רק על פי הסכם בינך לבין השכן. מבלי להכנס לפרטי המקרה ,עליכם לבדוק את המצב הרישומי של הקרקע ואת גבולות הקרקע שלכם על פי רישומי הרשויות לקבלת מידע ראשוני ועדכני.

  תגובה
 • 13:07, 20 במאי 2013

  במושבים בגליל הועד הוא הקובע גבולות והוא שמחלק את המגרשים ואחראי מול המינהל. ראשית בדוק בועדה המקומית לתכנון לגבי תכנית בנין עיר שאולי מפרטת מיקום הגבול.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.