מגורי מעונות - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • ענת

  נשלח ע"יענת 17:56, 16 במאי 2013

  שלום, אני סטודנטית המתגוררת במעונות וחתומה על חוזה לשנה. אני סובלת מזה חצי שנה מרעש מאוד חזק מצד השכנות (כולל בשעות שלאחר 22:00 כמו-כן מריח סיגריות חזק בתוך הדירה. פניתי מספר פעמים לשכנים,קב"ט מעונות,הנהלת המעונות אבל אף אחד לא עושה כלום. האם אני יכולה לתבוע ולדרוש פיצויים בגין מטרדים אלו?

  השב
 • 13:01, 19 במאי 2013

  שלום רב. יש לבחון את תנאי הסכם השכירות שלך. לאחר שאמרנו זאת כעקרון מטרד על פי החוק הינו כשאדם מתנהג בעצמו או מנהל את עסקו או משתמש במקרקעין התפושים בידו באופן שיש בו הפרעה של ממש לשימוש סביר במקרקעין של אדם אחר או להנאה סבירה מהם בהתחשב עם מקומם וטיבם.
  לא ניתן לתבוע פיצויים בעד מיטרד אלא אם סבלת ממנו נזק.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.