דרישה לכפל תשלומים בשכר טרחה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • טל

  נשלח ע"יטל 18:28, 19 במאי 2013

  שלום רב! אקדים ואומר שחסרים לי פרטים ולכן השאלה מנוסחת באופן כללי. ברגע שתכוונו אותי, אברר את הנתונים החסרים. הסיפור הוא כזה: אנו קבוצת דיירים שרכשה דירות מקבלן ותבעה אותו לפני כשמונה שנים (!) בגין ליקויים. ייצג אותנו עורך דין מסויים שנסגר איתו חוזה והחוזה אינו מולי כרגע. (חשוב להמשך) לאחר תהליך ארוך ומייגע זכינו בתביעה בבית משפט אך משהגיע הרגע לשלם, החברה שינתה את המהות שלה באיזשהו אופן שעד היום לא נהיר לי (לא זכור לי השם המדוייק של ההליך) ונשארנו עם כלום בריבוע. למרות שזכינו. עורך הדין לא מנע או לא רצה למנוע... את התהליך של שינוי המהות של החברה. לאחר תקופה נוספת, שכרנו עורכת דין אחרת שכן הצליחה להביא ל"הרמת מסך" של החברה, +איום בעיקול נכסיה, ובזכותה קיבלנו את הכסף. עתה עורך הדין דורש את ה"נתח שלו". האם מגיע לו??? לפי מיטב זכרוני לא מוזכר עורך דין נוסף בחוזה הראשוני איתו ולכן לכאורה הוא עדיין בחוזה תקף מולנו, אבל לא בזכותו התקבל הכסף. איך הייתם מייעצים לנו לפעול?

  השב
 • 09:10, 22 במאי 2013

  שלום רב. השאלה אינה נוגעת לנושא הפורום. לאחר שאמרנו זאת יש לבחון את הסכם שכ"ט שלכם עם העו"ד ולפעול בהתאם.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.