חוקיות סעיפים בחוזה להשכרת דירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • יוד

  נשלח ע"ייוד 12:15, 27 במאי 2013

  המטרה היא להתגונן בפני אפשרות שהשוכר מחזיר צ'קים ולא מסכים לפנות את הדירה ואז יש המתנה ארוכה להחלטת בית משפט. האם סעיפים אלה יכולים להיות חוקיים, בניסוח בסיגנון : במידה והשוכר הפר תנאי חוזה מהותיים (= הצ'ק חזר) וכעבור מספר ימים שניתנו לו להסדיר את העניין, מותר למשכיר: 1. לבטל חשמל ומים בדירה 2. שטח הסלון הופך להיות לא להשכרה ולכן מותר למשכיר לאחסן בו רכוש - כגון זבל מסריח ובמידה ונזרק להגיש תלונה במשטרה על פגיעה ברכוש 3. השוכר נותן יפוי כוח לחברת הובלה ואריזה ___ לארוז את חפציו ולאחסן אותם במחסן מטעמם ולשוכר יימסר המפתח, והשוכר מתחייב לא לשוב להתגורר בדירה תודה רבה

  השב
 • 12:08, 30 במאי 2013

  שלום רב.
  ישנם סעיפים שונים שניתן להכניס לגוף ההסכם לצורך הבטחת קיום חיובי השוכר. כמו כן חשוב להקפיד לקבל בטחונות סבירים וטובים. גם אם יוכנסו סעיפים ברוח המבוקש על ידך על פי רוב לא ניתן יהיה להוציאם אל הפועל.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.