הערת אזהרה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אדיב

  נשלח ע"יאדיב 18:32, 10 ביוני 2013

  בעקבות עסקה בין קרובים יש לי הערת אזהרה בנכס העסקה לא הסתיימה , ברצוני לדעת האם הערת האזהרה מקנה לי זכות לפנות לבימ"ש בבקשה להוציא צווים נגד שכנים שתופסים חזקה במקרקעין ומונעים גישה לצנרת, לגז לביוב וכיוצ' ו/או האם עו"ד יכול לפעול בשמי כדי להוציא צווים כאלה למרות שאני בעקרון עדיין לא הבעלים.

  השב
 • 10:13, 11 ביוני 2013

  שלום רב. חסרים פרטים מהותיים בשאלתך על מנת שניתן יהיה לענות עליה כנדרש. לא ברור מה המשמעות של העסקה לא הסתיימה ומה המעמד שלך בנכס כעת אם בכלל יש לך מעמד. כעקרון מומלץ בכל הליך משפטי להיות מיוצג על ידי עו"ד. מוצע לך לפנות עם כל הנתונים שבידך לעו"ד לקבלת ייעוץ וטיפול.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.