סיוע ברכישת דירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • sg

  נשלח ע"יsg 15:13, 11 ביוני 2013

  שלום, לפי הבנתי כרגע נוצר חלון הזדמנויות של חודש- חודשיים המאפשר קבלת מענק של מאה אלף שקלים לרכישת דירה ראשונה בירושלים, הכנסת אמורה להשהות את החוק בשנית בזמן הקרוב. אני כרגע מחפש דירה ורציתי לדעת אם מספיק שאחתום על חוזה רכישה מבלי להעביר את כל הכסף למוכר כדי שאקבל את הכסף? אני שואל מכיוון שיש לי פקדונות שייפתחו רק בעוד כחודש וחצי-חודשיים ואני לא רוצה לפספס את ההזדמנות לקבל את המענק. תודה רבה ויום טוב!

  השב
 • 12:29, 16 ביוני 2013

  שלום רב. הכוונה אני מניח היא לחוק פורוש שהוקפא.יש לבדוק האם אתה עומד בתנאי המענק בהתאם לחוק והתנאים שנקבעו לזכאי דיור על פי משרד השכון.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.