גובה גדר בין שכנים - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • שלומי

  נשלח ע"ישלומי 16:52, 23 ביוני 2013

  שלום אני גר בקוטג' מסוג דו ואני רוצה להקיםן גדר עץ שתפריד בין החצר שלי לחצר הסמוכה. גובה הגדר המתוכנן הוא בסביבות 2 מ' וכולה תבנה בצד שלי. כיום יש גדר ברזל בגובה 1.4 בערך אני מממן את הקמת הגדר מכספי ואני לא מבקש שום תשלום מהשכנים האם יש מגבלה על הגובה שאינ יכול לבנות? ואם כן, מה מונע ממני לשתול שם ברושים או גדר חיה גבוהה שתשמש לאותה מטרה ושם בטח לא תהיה לי מגבלת גובה, נכון? תודה

  השב
 • 17:36, 23 ביוני 2013

  שלום רב. המדובר בנושא מתחום התכנון והבניה שאינו נשוא הפורום הנ"ל. מוצע לפנות בכל הנושא של הרישוי לאדריכל רישוי שיבדוק את כל הנושא הרישויי מול הועדה המקומית והתוכניות הרלוונטיות החלות על המגרש.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.