אי הודעה על בנייה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • שרית

  נשלח ע"ישרית 08:53, 26 ביוני 2013

  שלום רב, הנני שוכרת דירה כשנה ומשהו בבנין ברעננה שנמצא על מרכז מסחרי , לפני מספר ימים התגלה לי מראה שנדהמתי ממנו בקומה שמעל המרכז המסחרי על הגג שלו התחילו ולשפץ את הגג ולבנות עליו עוד משרדים,אני גרה בקומה 7 וכל הדירה שלי נראית כמו דיר חזירים בגלל האבק המטורף, אני צריכה ללדת אוטוטו ויש רעש מטורף...(אני לא יודעת איך אני חוזרת מבית חולים לדירה כזו). כמו כן הקטע הוא שזו שאני שוכרת ממנה את הדירה לא הודיעה שום דבר לגבי הבנייה הזו לא תלתה שלט לא יידעה אותנו ברגע שבנו לחתום על חוזה חדש לפני חודש...פשוט כלום וזה ממש לא בסדר, כמו כן החשמל שהם משתמשים הוא של הבניין ומי משלם אותו הדיירים כמובן. ליד הבניין שבו אני גרה עושים תמ"א 38 הם עברו בבניינים מסביב לפני שיתחילו את העבוד ה ויידעו ושאלו אם זה יפריע לנו..אז למה הבניין שבו אני מתגוורת לא יכול לעשות את זה...? אני פשוט עצבנית על הנושא הזה... תודה מראש

  השב
 • 12:37, 26 ביוני 2013

  שלום רב. מבין את המצוקה אך לא נשאלה שאלה.

  תגובה
 • 15:47, 26 ביוני 2013

  השאלה היא האם זו שמשכירה לי דירה לא אמורה ליידע אותי על מה שאמור לקרות ?

  תגובה
 • 12:19, 27 ביוני 2013

  שוב שלום רב. כעקרון החוק קובע כי על המשכיר ליידע את השוכר לגבי כל מידע הידוע לו בעת המסירה של המושכר העלול לפגוע ו/או לשנות ממה שהוסכם בין הצדדים ןבכלל זה כל מידע אשר עלול לסכל את מטרת השכירות ו/או תנאיה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.