צביעת דירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אלון

  נשלח ע"יאלון 11:27, 27 ביוני 2013

  שלום רב, אני גר בדירה שלוש שנים ולאחרונה ביקשתי מבעלת הדירה לצאת ממנה לפני המועד המוסכם. סיכמנו כי נחפש דייר שיכנס במקומי בחוזה חדש. לאחר חיפושים רבים מצאתי דייר שחתם עם בעלת הבית על חוזה חדש, העביר לה ציקים ולחצו ידיים. כמו כן, הדייר החדש התחייב בפניה להמציא לה ערבויות לחוזה. יומיים לפני כניסת הדייר בעלת הדירה מודיעה לי כי הדייר החדש עדיין לא העביר לה הערבויות ולכן מבחינתה אני עדיין מחוייב בדירה (קרי שיקים, ערבויות וכו'). שאלתי היא האם מעצם מעמד החתימה והעברת השיקים של הדייר החדש פטר אותי ממחוייבותי לגבי המשך החוזה או לחילופין אי הבאת הערבות על ידו עדיין מחייבת אותי משפטית לדירה? אלון

  השב
 • 12:14, 27 ביוני 2013

  שלום רב. השאלה היא מה סוכם בינכם.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.