איחור במסירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • רויטל

  נשלח ע"ירויטל 06:37, 3 ביולי 2013

  שלום רב ! רכשנו דירה מקבלן בינואר 2013 מועד אכלוס 20/6/13 בחודש מאינתקבל מכתב המודיע על איחור של 10 ימים.בפועל לא אפשרו לנו אכלוס 30/6/13 .בחוזה יש לחברה אפשרות איחור של 60 יום.כמו כן סעיף בחוזה מופיע כי על החברה להודיע 15 יום לפני על המועד.להלן הסעיף : החברה תודיע למזמין בכתב על מועד מסירה בפועל של יהיה מוקדם מ- 15 יום ממתן ההודעה ותזמינו לקבל את הבית לרשותו "" לא מובן למה מתייחסים בפרק הזמן 15 יום ממתי?? שאלה נוספת : האם המכתב שנשלח אלי נ ו קביל ומתייחס לסעיף זה כאישור מסירת הנכס? אודה לכם על התייחסותכם בתודה מראש רויטל

  השב
 • 11:10, 3 ביולי 2013

  שלום רב. על מנת להשיב לשאלה יש לראות את כל מכלול הפרטים, לעיין בהסכם ולהבין את נסיבות האיחור. ככל שנגרם לכם נזק מוצע לכם לפנות לעו"ד . לאחר שאמרנו זאת ובהסתייגות הראויה נראה שהכוונה שהמסירה של החזקה תהיה לפחות 15 ימים ממועד קבלת ההודעה על המסירה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.