שטח משותף - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • מאי

  נשלח ע"ימאי 12:34, 14 ביולי 2013

  שלום, אנחנו בעלים של שטח שמשותף לנו ולדודינו על פםי ירושה. אנחנו הבעלים והם החוכרים. ניסינו בעבר לבצע בשטח פרצלציה אבל העניין נפל בעקבות מבנה בלתי חוקי של הדודים שלא מוכנים להוריד אותו. האם נדרשת הסכמה של שני הצדדים לביצוע פרצלציה או שניתן לכפות את הצעד באופן חד צדדי? השבוע גילינו כי הדודים משכנו את השטח שלהם בסכום מאוד גדול האם הדבר יכול להשפיע עלינו באופן כלשהו?

  השב
 • 15:49, 14 ביולי 2013

  שלום רב. אתה מוזמן לפנות לאתר משרד המשפטים באינטרנט. באתר ישנו הסבר לכל הליך החלוקה והדרישות לביצוע ההליך. כן באפשרותך לפנות ללשכת רישום המקרקעין בו מתנהל הרישום של הנכס ולברר בעמדת המידע במשרד, ניתן גם בטלפון, את כל הפרטים והפעולות הנדרשות לביצוע הרישום המבוקש על ידך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.