אחוזי בניה/תפיסת חזקה. - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • י.

  נשלח ע"יי. 11:02, 7 באוגוסט 2013

  נכון להיום, מה עושה אזרח/ית כאשר ועדה מקומית מוסרת אינפורמציה שיקרית ולא מדוייקת בועדת ערר מחוזית? א. טענות שיקריות עובדתיות בשטח עצמו. ב. דייר שקיבל ביתר בשטח בית משותף , ללא שום פרופורציה לחלוקה שווה של כל דייר. היתה התנגדות של אחד הדיירים בעת 3/8 מהבניין אשר רצה להרוס את כל הבניין ולא הסתיר כוונתו זו. קיימת התנגדות נוספת של דיירת, אשה לבד שלא הגיעה אליה הבקשה להיתר בניה [דיירת זו היא הנפגעת העיקרית] לדיירת זו אין משאבים כלכליים , אשה חולה, מבקשת עזרה בעצה דחופה ביותר!!! מה ניתן לעשות כדי להוכיח את השקרים של אדריכל ועדה מקומית בעיריה מסויימת ולל הדייר שבונה בעצמו. והאם אפשר להגיש ערעור על ועדת ערר מחוזית איך ולאן. יהודית-6199451 - 03 .

  השב
 • 11:12, 11 באוגוסט 2013

  שלום רב. כעקרון על החלטה של וועדת ערר מחוזית ניתן להגיש עתירה מנהלית לבית המשפט המחוזי, בשאלות משפטיות.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.