הרעת תנאים ,אי תום לב בחוזה שכירות - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • איתן

  נשלח ע"יאיתן 23:27, 10 באוגוסט 2013

  שכרתי דירת 2 חדרים גג דרך תיווך.לאחר כניסתי לדירה גיליתי עובדות ופניה של המשכירה ואנשיה ..היסתבר שהדירה שהביניין כולו שייך לאחיה.לא היתאפשר לי להכניס רכב דו גלגלי לחצר הביניין,נמנעה ממני הכנסת אנשים אליי תוך גילוי של איומים ותקיפה פיזית.יש תלונה במשטרה והוכחות לכך.בשנה הראשונה בטרם מימוש האופצייה היתה בעייה של זרימת מים מוחלשת מאוד בצנרת והמשכירה היתעלמה מפניות רק לאחר איום התביעה מישפטית נאותה לתקן זאת,חודשיים לאחר המקרה.סירבה למסור את כתובתה ולגלות את אמיתות בעלותה בבנכס.אני יצאתי כבר מהנכס אך חש כי נעשה לי עוול עמוק מהרבה הרבה בחינות וברצוני מאוד לתבוע אותה.כיצד אוכל ממש לדעת אם יש לי סיכוי ולמי אוכל לפנות? תודה רבה מקרב לב

  השב
 • 11:22, 11 באוגוסט 2013

  שלום רב. מוצע לפנות לעורך דין שיבחן את כל הפרטים והעובדות ויסייע לך בקבלת החלטה באם יש מקום להגשת תביעה וסיכויי התביעה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.