• סיוון

  נשלח ע"יסיוון 13:04, 15 באוגוסט 2013

  שלום, רציתי לברר בהקשר לעמ' תיווך. אני רכשתי דירה יד 2 בעזרתה של מתווכת. סגרנו על 1.5% ( בעלי חתם על 2%- הוא לא ידע על מה הוא חותם). במהלך העיסקה היו די הרבה דברים אשר המתווכת אמרה לנו לגבי הדירה שהתבררו כלא נכונים. אחד הדברים , המשמעותי ביותר הינו שבדירה הוחלפה כל האינסטלציה בבית. קשר עם המוכר היה רק בחתימת חוזה. היא לא נתנה לנו את הפרטים שלו. לאחר שהתברר כי לא הוחלפה האינסטלציה , היא אומרת שטעתה. הטעות שלה תעלה לנו בהחלפת האינסטלציה בבית מדובר בכמה אלפי שקלים איננני יודעת במדוייק.פניתי אליה וביקשתי ממנה שתקל עלינו בדמי התיווך (איזושהי הנחה )מאחר ולא עמדה במה שאמרה והיא מבחינתה אומרת כי האחריות היא עליי. ואז היא אמרה שאת ההנחה אם היא תעשה זה יהיה מה-2% ולא מה-1.5% כי על ה-2% בעלי חתם וההסכם שנעשה אחר כך היה בע"פ. אודה על חוות דעתך . סיוון

  השב
 • 12:53, 18 באוגוסט 2013

  שלום רב. לעניין ההסכם גם הסכמה מאוחרת בע"פ מהווה הסכם מחייב. באשר להנחה המדובר בנושא מסחרי אשר עליכם להסדיר ביניכם.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.