חשבון טלפון - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • dan

  נשלח ע"יdan 22:01, 19 באוגוסט 2013

  שלום לפני 20 שנה השכרנו דירה ונתנו לשוכרים קו טלפון עכשיו השוכרים יצאו מהדירה אך שכחנו שקיים קו טלפון שניתן להם לתע הגיע לנו מבזק מכתב שיש לנו חוב והתראה לפני נקידטת הליך משפטי נגדנו החשבון טלפון שהגיע רשום על שמנו ועל שם השוכרים השוכרים יצאו מהדירה אך התקשרו לבזק להודיע כי הם לא משתמשים יותר בקו רק שלושה חודשים לאחר תאתם מהדירה אם לא טרחו לבטל הקו, מכיון שאנחנו שכנו שנתנו להם קו לא ידענו כלל על קו זה ולא פעלנועד עכשיו שלושה חודשים לאחר צאתם מהדירה. הקו רשום היה על שמנו אך השוכרים היו רשומים כמנויים הם גם טרחו להכניס לקו מסלול מיוחד ומכשיר קטלפון שמחוייבים עליו כל חודש ותא קולי ... מה הדין במקרה שכזה? האם אנחנו יכולים לתבוע את השוכרים לשלם את החשבון עד לתאריך בו הם התקשרו לבזק לכדי לבקש שיורידו את שמם מהחשבון? החשבון היה תמיד על שמנו עד לרגע זה אבל הם היו רשומים כמנויים מה עלי לעשות עכשיו על פי חוק? תודה

  השב
 • 14:15, 23 בספטמבר 2013

  שלום רב

  יש לבחון את הוראות הסכם השכירות. אם לא נקבע אחרת כעקרון על השוכרים לשלם את החשבון לתקופת השימוש בקו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.