חיוב להחנות בחנייה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • שרון

  נשלח ע"ישרון 12:35, 20 באוגוסט 2013

  שלום רב, הנני מתגוררת בקרית מוצקין, בית פרטי, ברחוב שרובו בנוי בתים משותפים. לביתי מוצמדת חנייה שרשומה בטאבו. מעולם לא חנייתי בחנייה הפרטית, שעם השנים הונחו בה עציצים ונשתלה צמחייה, לכן חניתי ברחוב, בו החנייה מותרת לכולם. אציין כי קיימת ירידה של המדרכה מול החנייה שבבעלותי, והיא סומנה במעטפה עם X כדי שאנשים לא יחסמו את הכניסה אליה. לאחרונה העיר לי שכן, כי בכוונתו לפנות לעירייה ולבקש מהם לפעול לצורך ביטול הכניסה לחנייה שכן, אינני משתמשת בה, וכי יש מצוקת חנייה לתושבי הרחוב. האם יש לעירייה סמכות לעשות זאת? מה עליי לעשות כדי לשמור על האינטרס שלי לשמור על החנייה, גם אם איני משתמשת בה? תודה

  השב
 • 14:13, 23 בספטמבר 2013

  שלום רב.
  יש לבדוק בעירייה מה הנהלים שלהם במקרה של סימון כניסה לחניה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.