זכרון דברים שכריות דירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • ניר

  נשלח ע"יניר 11:19, 12 בספטמבר 2013

  אנחנו 3 שותפים חתמנו ב4.9.13 על זכרון דברים לשכירות דירה היו רשוםעל 4000 שח שכירות תאריך כניסה 15.9.13 ושמות שלנו כולל חתימה בלי ת.ז שלנו ,בנוסף היא הביאה את המפתח לדירה,ב11.9.13 החלטנו שאנו לא מעונניים .התקשרתי אליה היא אמרה לי ששתבע אותנו ושנשלם לה את החצי חודש והסכםזכרון דברים- כן מחייב ,בקשתי ממנה להחזיר את המפתח היא אמרה שהיא לא מוכנה. 1) האם הזכרון דברים במקרה זה יש לו תוקף שכן זה היה רק חתימה שלנו ולא שלה זה היה על דף טיוטא. 2)האם לתת לה פיצוי של שבוע שכן לא יכלה להשכיר לאנשים אחרים

  השב
 • 13:37, 23 בספטמבר 2013

  שלום רב. "זיכרון דברים" עלול להתפרש כחוזה מחייב ככל שהנ"ל כולל את כל התנאים המהותיים שבהסכם. למותר לציין כי הסכם שכירות להבדיל מהסכם מכר אינו חייב להיות מעוגן בכתב.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.