ג׳קוזי רועש - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אלכס

  נשלח ע"יאלכס 23:25, 25 בספטמבר 2013

  שלום השכן מהפנטהאוז (קומה 5) התקין ג׳קוזי שמרעיש נורא יום ולילה המנוע של הסמן עובד ומרעיד לי את הקיר של הבית ויותר מזה עושה רעש של המהום ומטריף אותנו. הנושא נבדק מטעם המתקין ונאמר שאין מה לעשות! האם זה חוקי? הרעש בלתי נסבל 24 שעות ביממה לא יכולים לישון בשקט כבר שבועות תודה

  השב
 • 11:48, 7 באוקטובר 2013

  אלכס שלום רב, ישנו חוק ותקנות אשר מגבילים רעש מדירות שכנים. האסור להפעיל מכשירי קול בין השעות 14.00 ל-16.00 ובין השעות 23.00 ל-07.00 למחרת בבניין מגיורים משותף. במידה ופניה לגורם הרעש בבקשה להפסיק את מטרד הרעש לא תעזור, ניתן להיעזר בתהליך מימוש הזכות העומד לזכותך, כגון, פניה למשטרת ישראל בבקשה להפסיק את מטרד הרעש.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.