חוזה הלוואה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • מממ

  נשלח ע"ימממ 19:41, 30 בספטמבר 2013

  אני מקווה שאני בפורום הנכון.. אז ככה אני ובעלי רכשנו דירה על הנייר.. ההון העצמי שנתנו היה על סך 3000.000 אבא שלי נתן 150.000 בלי חוזה. ואבא שלו נתן אותו סכום עם חוזה . אני אתייחס לעיקר.. במידה ואנחנו מחליטים למכור את הנכס בגלל גירושים תוך 10 שנים אנחנו רשאים להחזיר לו את ההלוואה( במידה ועברו עשר שנים והכול בסדר אז ההלוואה תיהיה מתנה)..תוך 10 ימים אחר מכירת הנכס (שנינו חתמנו) ואכן אנחנו מתגרשים. אז ככה אני מעוניינת בדירה החודש רק מתחילה המשכנתא אני עם שני קטינים .. בעלי מוכן לוותר לי על הדירה אבל אבא שלו רוצה את 150000 ש״ח בחזרה השאלה שלי ברגע שהחבילה מתפרקת האם המאה חמישים אלף מתחלקים ביני לבין בעלי??? הרי שנינו חתמנו על ההלוואה!! אז למה הוא דורש ממני את הכול??? והאם בגלל שאני רוצה את הדירה לי ולילדים אז בגלל זה אני צריכה לתת לו את כול הסכום או שאין קשר ??? לא רשום בחוזה שבמידה עם אני רוכשת אותה אז אני צריכה לשלם הכול.. ואשמח לדעת איזה עורך דין אני צריכה לגבי זה ?? הכוונה להתמחות שלו?

  השב
 • 10:03, 7 באוקטובר 2013

  מממ שלום, טוב יהיה אם תפני לעו"ד המתמחה במשפט אזרחי, קרי במקרקעין ונדל"ן. הוא יטיב לתת לך הנחיות הנכונות למצבך ולשאלתך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.