גירושים עם הערת אזהרה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • Einav

  נשלח ע"יEinav 21:40, 3 באוקטובר 2013

  יש לנו כנס שנרכש מקבלן, עדיין לא בוצעה פרצלציה ולכן יש רק הערת אזהרה. בגירושין הבית נשאר שלי. אני צריכה להוריד את הבעל מהטאבו- מההערת אזהרה יש טפסים ? אני צריכה להחתים את הקבלן ? יש לי מכתב מאשר מהבנק מהמשכנתא. מה תכלס אני צריכה לעשות ?

  השב
 • 09:46, 7 באוקטובר 2013

  עינב שלום, לשאלתך, הערת אזהרה הנה תרשומת בפנקס המקרקעין, המזהירה את כל המעוניין לערוך בנכס עסקאות, אך היא אינה זכות קניינית במקרקעין. בשל הגירושין, יש להניח שהבית רשום על שמך. אי לכך, יש לגשת לרשם המקרקעין עם הסכמה הדרושה על-פי אישור ההסכם של בית משפט, לצורך רשום הערה בדבר ביטול ההרשאה של גרושך, ולהשאיר את שמך בלבד.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.