השארת חפצים בדירה שכורה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • יואל

  נשלח ע"ייואל 06:39, 16 באוקטובר 2013

  שלום, בהנחה שזה לא מצויין במפורש בחוזה, האם בעל דירה יכול להכריח את השוכר לפנות את הרהיטים שלו (של השוכר) בתום תקופת השכירות? אם השוכר פשוט מחליט לנטוש את הרהיטים בדירה השכורה ומתכחש לבעלות עליהם - האם בעל הבית יכול לתבוע בשל כך?

  השב
 • 03:06, 17 באוקטובר 2013

  יואל שלום, חוזה שכירות או הסכם שכירות הוא מסמך משפטי שמסדיר את זכויות וחובות המשכיר והשוכר. בחוזה שכירות יפרטו פרטי הצדדים, הנכס המושכר, תקופת השכירות, התמורה והתחייבויות וזכויות נוספות. מקובל להחזיר את הדירה המושכרת למשכיר, כפי שקיבלת אותה בתחילת תקופת השכירות. במידה ונושא זה לא עוגן בחוזה השכירות, כפי הנראה השארת חפצים בדירה, לא ייחשבו להפרת החוזה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.