מעוניין לתבוע את חברת עמידר. - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • roei

  נשלח ע"יroei 14:40, 6 בנובמבר 2013

  שלום רב, כיום אנו מתגוררים בדירה של עמידר בשכירות ורציתי לברר משהו לגבי הדירה. אז ככה הדירה במצב ירוד מאוד תקרה מתפוררת מנזקי מים בחורף שעבר ועשינו זפת על הגג אך פיגומים נשארו,דלתות במצב לא טוב בעיות מרזב שכל חורף בעיות הצפה בתוך הדירה ואני יכול להמשיך...אחרי שפנינו לחברה שמתנערת בכל פעם הובטח לנו החלפת דלתות בתוך הבית ושיבואו לצבוע אך שום דבר לא קרה בפועל כבר יותר משנתיים וחצי וההצפות בחורף ממשיכות מהמרזב,כך שלא חסרות בעיות בתוך הבית. חשוב לציין שאנו מתגוררים בבית הזה הרבה שנים והבית פשוט קטסטרופה איפה הזכויות שלנו? רציתי לדעת מה הסיכוי לתביעה נגדם האם יצא לנו משהו מזה? תודה מראש.

  השב
 • 16:54, 10 בנובמבר 2013

  רועי שלום, לעניין השאלה, בהנחה שאתה דייר מוגן של רשות הפיתוח בעמידרם (לדוגמא, אם אתה מחזיק חוזה שכירות מוגנת, שילמת דמי מפתח, אתה מתגורר בדירה ומשלם שכ"ד באופן שוטף וכו'), עפ"י חוק הגנת הדייר [נוסח משולב] התשל"ב – 1972, עומדות לך זכויות, בהנחה שמילאת את כל חובותיך כדייר מוגן, כגון : תשלום שכר דירה כחוק באופן שוטף ולא לצבור חובות וכו'. בהנחה שאתה דייר מוגן וחובותיך מולאו כנדרש, חלה על החברה, חובת אחזקת הבית ותיקונים. כמו בכל בית, כך גם בדירות המוחזקת בשכירות מוגנת יש לתקן את הבית ולתחזקו על מנת להשאירו במצב ראוי ובטוח למגורים.
  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.