ועד בית חיצוני - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • רויטל

  נשלח ע"ירויטל 09:17, 18 בנובמבר 2013

  אני דיירת עמידר שגרה בשכירות בבניין משותף, היה לנו ועד בית חיצוני במשך שנתיים שגבה 180 ש"ח, הועד אמר לנו שאנו צריכים לשלם 80 ש"ח ועמידר אמור לשלם את ה 100 ש"ח כי הוא בעל הנכס , עכשיו עמידר דורשים ממני לשלם את החוב יש לציין ששנה ראשונה עמידר שילמו ובשנה השנייה הם דורשים שנשלם למרות שהועד החיצוני מתעקש שאסור לו לקחת מאיתנו את הכסף והסביר גם לעמידר שהם אמורים לשלם , עמידר ממשיכים לשלוח לנו התראות על פיגורים אלה מה עושים? האם אנו אמורים לשלם? אם לא מה עושים ? למי פונים?

  השב
 • 16:28, 20 בנובמבר 2013

  רויטל שלום,
  לשאלתך, יש לבדוק את ההסכם בין וועד הבית החיצוני לחברת עמידר. בהנחה שההסכם עם הוועד החיצוני נעשה עם עמידר ועומד בתנאים שעמידר הסכימה להם, יש לבדוק את מהות הבעיה שבגינה את מעלה את השאלה. ובמידה והוועד החיצוני לא קיים הסכם עם עמידר, יש לבדוק עם הוועד החיצוני בשם מי הוא גבה את הסכום.
  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.