חיובי הצמדה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • מירי

  נשלח ע"ימירי 15:47, 27 בנובמבר 2013

  שלום, שאלתי היא בעניין ההצמדות . נתתי מקדמה לקבלן 5% לפני שנה שישמר לי הדירה במגרש שרכש חתמנו על בקשה לרכישה הוא היה עוד בהתחלה שעדיין לא היה היתרי בניה לא החתימו חוזים ולא היה בטוח בכלל שיאשרו לו את הפרויקט את הליווי הבנקאי.. כעבור שנה מיום המקדמה הוא קיבל היתרים והתחיל לחתום חוזים הוא החתים את בעלי על הצמדה מיום קבלת המקדמה אזי חתימת בקשה לרכישת דירה ולא מיום חתימת חוזה/קבלת היתר. לי זה נראה לא פייר להצמיד לי שנה ומשהו לפני כשעוד לא התחיל בכלל לבנות .. מה היה נכון לעשות מבחינה משפטית?? תודה מראש מירי

  השב
 • 20:50, 3 בדצמבר 2013

  מירי שלום, הנושא שהעלית הוא נושא מסחרי ונתון להסכמת הצדדים, דהיינו, הקבלן והצד שלכם. מרגע חתימה על חוזה, ניתנת הסכמת הצדדים על הנכתב בחוזה ולכן חוזים יש לכבד.
  בברכת חג שמח,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.