שני צווי מניעה לאותם מקרקעין - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • יוסף

  נשלח ע"ייוסף 13:42, 2 בפברואר 2014

  שלום רב, קיימים שני צווי מניעה זמניים על מקרקעין אחת. צו ראשון ניתן ע"י ביהמ"ש שלום עכו לטובת אזרח שתובע אותי על השגת גבול וחריגת בנייה (בערך של כ- 10 מטרים) ובטענה כי קיים כביש על אף שאנחנו מוכחים כי לפי מפת גוש כביש זה לא קיים ואף לא בתכנון והשיקול העיקרי של השופט שנתן את ההחלטה היה עצם הבניה ללא היתר צו שני ניתן ע"י ביהמ"ש שלום קריות לטובת וועדת תכנון ובנייה, על בנייה ללא היתר. השאלה שלי האם יתכן מצב בו קיימים שני צווי מניעה על אותה מקרקעין? האם לא נפגעת הגנתי כנתבע במקרה זו בו אצטרך להתגונן פעמיים? אודה על הקדשת הזמן והמענה המהיר שבוע טוב

  השב
 • 20:29, 6 בפברואר 2014

  יוסף שלום,
  כל צו ניתן עפ"י עילה שונה ועל כן עליך להתגונן בפני כל אחד בנפרד.
  התשובה אינה מיועדת בשום מקרה לשמש כייעוץ משפטי ו/או כתחליף לייעוץ משפטי לכל מקרה ונסיבותיו.
  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.