רישום בטאבו - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • רונית

  נשלח ע"ירונית 18:45, 9 בפברואר 2014

  שלום, רכשנו דירה מיד 2 לפני 6 שנים ואפילו לא בדקנו עד היום מכל מיני סיבות שונות. והיום כשאנחנו עומדים להוסיף מרפסות נוכחנו לדעת שהדירה לא רשומה על שמנו בטאבו למרות שיש משכנתא שלנו והערת אזהרה. אני לא מצליחה למצוא את העו"ד שטיפל בזמנו בניירת. יש אפשרות לעשות את תהליך הרישום בטאבו לבד? אודה לך על הכוונתך. רונית

  השב
 • 20:46, 21 בפברואר 2014

  בהנחה שלא תצליחו למצוא את עורך הדין , שברשותו אמורים להימצא המסמכים להעברת הנכס בטאבו לרבות ייפוי כח ואישורי מיסים (בהנחה שהמוכרים שילמו את כל מה שנדרשו לשלם), ניתן לשחזר את המסמכים הדרושים, לנסות לאתר את המוכרים ובמקרים מסוימים יתכן ותידרשו להגיש תביעה לבית המשפט. מומלץ לפעול בהקדם. הזמן לא פועל לטובת העניין.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.