רישום הערת אזהרה-או אפוטרופוס=נכסיי אימי. - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • אלון

  נשלח ע"יאלון 09:01, 11 בפברואר 2014

  מעוניין לבטח את יכסיי אימי מפני כל מיני נוכלים.אימי אשה קשישה,ואני בנה היחיד.אני מעוניין לשמור על הדירה שלה,וחשבון הבנק מפני נוכלים,שלא ייחתימו אותה על טפסים או שיירמו אותה(שומעים על כך כל הזמן באינטרנט,ובחדשות,על ניצול קשישים). בבנק אני בחשבון משותף,ומיופה כח,אבל הדירה רשומה רק על שמה.האם הכי טוב לצרף הערת אזהרה ע"ש בדירה?...פשוט לגשת עימה לטאבו ולצרף הערת אזהרה?.. תודה אלון!

  השב
 • 20:39, 21 בפברואר 2014

  ניתן לרשום הערת אזהרה בדבר הימנעות מעשיית עסקה שמשמעותה כי לא ניתן לבצע עסקה לרבות מכירה ו/או נטילת משכנתא ללא קבלת אישור של למשל מי מבני המשפחה. דרך זו עשויה למנוע תקלות. חשוב להדגיש כי לצורך כך נדרשת הסכמת אמך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.