הערכת שווי קרקע - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • נאוה בצלאל

  נשלח ע"ינאוה בצלאל 16:27, 24 בפברואר 2014

  בשנת 2011 בחודש מרץ הוערכה ע"י שמאי קרקע בשכונת נתקוה בתל אביב בגודל של 160 מ"ר ב-750000 שח.שאלתי היא מה שווי הקרקע היום ?

  השב
 • 20:16, 24 בפברואר 2014

  עלייך לפנות לשמאי מקרקעין על מנת שיוציא עדכון הערכת שווי. ניתן למצוא מידע בנוגע לשווי נכסים באתר מידע נדל"ן של רשות המיסים ו/או באתרים כגון יד 2 וכו' בהם ניתן לפלח את המידע.

  תגובה
 • 20:43, 24 בפברואר 2014

  עלייך לפנות לשמאי לקבלת הערכה מתוקנת. ניתן לקבל הערכה באמצעות אתר מידע נדל"ן של רשות המיסים. באתר ניתן לאתר עסקאות בפילוח לפי תאריכים ובאזורים שונים לפי גוש חלקה ולקבל מידע עדכני. יש לשים לב לנתונים המוצגים כגון האם מדובר בנכס בשלמות או חלק מהנכס וכו'.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.