חכירה לדורות - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • דוד

  נשלח ע"ידוד 09:04, 26 בפברואר 2014

  יש לי בית בחכירה לדורות שאני עומד למכור. האם לרישום בטאבו מספיק שטר העברת שכירות או שהקונה יצטורך לחתום על שטר חכירה מול הבעלים. ודבר נוסף, ביני לבין הבעלים יש הסכם שמחייב גם את הבאים אחרי בדירה, שמכוחו נרשמה הערת אזהרה לטובת הבעלים. האם כאן יש צורך למחוק את ההערה ולרשום חדשה ?

  השב
 • 15:51, 26 בפברואר 2014

  לא הבנתי אם מדובר בחכירה מהמנהל או בחכירה מאדם פרטי (לאור המשך שאלתך). לא הבנתי גם את מהות הערת האזהרה שנרשמה. ומה הסטטוס הרשומי בכלל.

  תגובה
 • 17:22, 26 בפברואר 2014

  אבהיר. מדובר בחכירה לדורות מאדם פרטי שיש לו בית על בית מגרש גדול ושטח של המגרש מוחכר לי ההסכם הוא הסכם בין המחכיר וביני שקובע כי אחוזי בניה של כל החלקה (כולל החלק המוחכר) הם של המחכיר.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.