רכישת דירה עם תוספת - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • סימה

  נשלח ע"יסימה 16:40, 2 במרץ 2014

  לפני שנה נכנסנו לבית עם תוספת,נאמר לנו שכדי שהתוספת תהיה מאושרת ותעבור בעיריה על המוכר לשלם תשלום בעיריה (העו"ד השאירה אצלה את התשלום האחרון עד לתשלום הזה) לאחרונה קיבלתי מכתב שדורש ממני לעשות אישורים ואף זימון לבית משפט האם הסבר על כך שהכל עבר מבחינת רישום העיריה תופס?איך העבירו לי את הבית אם זה לא חוקי?למה לא דרשו לפרק לפני החוזה ? תודה רבה

  השב
 • 20:30, 2 במרץ 2014

  קשה להתייחס לשאלתך שכן העובדות והמושגים לא ברורים. ככל שמדובר בתוספת בנייה הרי שאישורה משמע קבלת היתר בנייה. איני יודע על איזה תשלום מדובר. האם הוגשה בקשה להיתר וכל מה שלא שולם זה היתרי הבנייה ו/או היטלים נוספים. לא ברור מה אומר חוזה הרכישה שלכם. האם המוכר הצהיר והתחייב למכור הדירה כולל תוספת בהיתר. כל אלו ועוד הינם עניינים שדורשים בירור עובדתי ומשפטי.
  דוד מלניק, עוד
  www.melnik.org.il

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.