שכירות בגין עיכוב במסירת דירה מקבלן - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • בתיה צורי

  נשלח ע"יבתיה צורי 12:33, 27 באפריל 2014

  בחוזה כתוב שכל עיכוב שלא תלוי בו הוא לא צריך לשלם שכירות ואנו מחכים כבר 9 חודשים והוא טוען שזה עיכוב ממשרד השיכון אך לנו נאמר ממשרד השיכון שזה משא ומתן שהוא צריך לנהל איתם ולא אנחנו ולכן כן מגיע לנו שכירות אך מה עושים ? אשמח לשמוע תגובה

  השב
 • 08:29, 29 באפריל 2014

  צריך לבדוק את נוסח הסעיף בהסכם על מנת לבחון האם הדבר נכלל בסיבות שאינן תלויות בקבלן. כמו כן עובדתית עולה השאלה האם אכן מדובר בנסיבות שאינן תלויות בו. מדובר בעיכוב בלתי סביר שנדמה כי היה עליו לצפות אותו מראש. בשלב הזה נדמה כי ראוי לדרוש מהקבלן את הפיצוי בשלב הראשון בדרישה בכתב ולאחר מכן אף לשקול הגשת תביעה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.