• אלכס

  נשלח ע"יאלכס 08:18, 19 במאי 2014

  בוקר טוב, במרץ האחרון רכשתי בית צמוד קרקע, הדייר שהשכיר את הנכס עזב את הנכס בתחילת חודש ינואר . לאחר כניסתי לנכס המוכר אישר פינויי מלא של כלל הבית כולל מחסן שנמצא בשטח הנכס (בגינה) הכול פונה נוקה ונזרק לפני כמה ימים בא אליי האדם שעזב את הבית בטענה שהמחסן שלו מבקש בעבור המחסן כ500 ש״ח, לאחר בדיקה נמצא שאכן המשכיר קנה את המחסן (מחסן מפלסטיק). שאלתי היא מה עמדתי בנושא האם עליי לשלם או להחזיר את המחסן לאחר חודשיים שעמד בבית לא מאוכלס ועוד כחודשיים וחצי כשהבית כבר בבעלותי ואני גר בו.

  השב
 • 20:32, 23 במאי 2014

  מאחר ומדובר במחסן פלסטיק שאינו מחובר אפשר שהשכר הוא זה שהתקינו ואולם ככל שהמוכר הצהיר בהסכם המכר או ניתן היה להבין שזה חלק מהדירה הרי ש באפשרותך לדרוש פיצוי מהמוכר וחילופי לומר לשכור כי מדובר בחלק מהבית. לעניין זה יש לבדוק גם מה נקבע בהסכם השכירות כמו גם העובדה שהשר פינה ומסר את החזקה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.