פירוק זוגיות ופינוי הדירה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • י

  נשלח ע"יי 19:25, 25 במאי 2014

  שלום רב, אני וזוגתי עד לא מזמן שכרנו דירה יחד כבר תקופה ממושכת ועדיין הדירה ברשותינו. אנו משלמים על הדירה מחשבון משותף שפתחנו יחד לטובת תשלום השכירות כששניינו חתומים על חוזה הדירה, סוף סיום החוזה בקיץ 2015. לפני כשבועיים זוגתי החליטה לסיים את הקשר בנינו. שנינו סטודנטים ולקראתנו פרויקט גמר המסכם כמה שנות לימוד ארוכות ומיגעות והחלטנו שעד ה30.6 שזה תאריך ההגשה אנחנו לא מתעסקים בדירה כי יש לנו מספיק עומס על הכתפיים למרות שב15.7 יש לנו עוד הגשה גדולה הקשורה לפרויקט המצריכה עוד המון עבודה. זוגתי לשעבר מתגוררת כרגע מחוץ לדירה אך בכל זאת משלמת את השכירות. אבל היא החליטה שהיא לא תשלם יותר מ ה-15.7 שזה משאיר לי 15 יום למצוא דירה מה גם שרוב הדירות מתפנות בראשון לחודש. בנוסף על הקושי למצוא דירה היא למעוניינת בכלב שהיא רצתה לאמץ אז אני גם צריך למצוא שותפים שיסכימו לקבל אותי ואת הכלב. חשוב לי לציין שאני רוצה לעזוב את הדירה אך לא לעזוב בצורה כזו פזיזה על סף הבלתי אפשרית. ברצוני לדעת האם בכלל היא יכולה לבטל את התחייבות שלה בהתרעה כזו קצרה. אודה על תשובה

  השב
 • 22:29, 11 ביוני 2014

  ?

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.