גביית שכד -איך נהוג כשהבעל מפנה לאשתו - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • ללא

  נשלח ע"יללא 21:47, 18 ביוני 2014

  מדובר בחוזה שכירות עליו חתומים שני בני- זוג. אציין שהם לא שילמו 4 חודשי שכירות אחרונים , אלא רק לאחר שאויימו לגבי תביעה לפינוי ולתשלום מלוא חובותיהם ולחיובם בהוצאות. המצב הוא שכיום חלפו 3 ימים מהמועד בו היה עליהם לשלם עבור החודש הזה - חודש יוני והם עדייןו לא שילמו. כאשר לפתע עתה הבעל שהיה עד עתה איש הקשר לכל דבר וענייין, לפתע החל לטעון כי הוא לא גר בדירה ושנפנה לאשתו ונלחיץ אותה שהוא שילם כל שיכל ושניפרע ממנה. השאלה היא: כיצד יש לנהוג, לאור שאין וודאות כי טענתו כי אינו גר בדירה נכונה, ולאור שעד עתה לא שוחחנו עם אישתו לגבי דבר, והוא זה שלאורך כמעט שנתיים בהם הם שוכרים את הדירה- היה איש הקשר ומולו נסגרו מלוא העניינים. תודה על העזרה

  השב
 • 00:06, 20 ביוני 2014

  אין רלוונטיות לשאלה אם הוא גר בדירה אם לאו. ככל שהוא חתום על הסכם השכירות עליו לשאת ביחד עם אשתו ביחד ולחוד בכל חיובי ההסכם לרבות תשלום שכר דירה. ניתן להגיש תביעת פינוי וכן תביעה לתשלום החוב לרבות הפיצוי המוסכם ככל שזה נקוב בהסכם.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.