בעיה במזגן שלא מטופלת - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • מאיה

  נשלח ע"ימאיה 11:19, 21 ביולי 2014

  שלום, אני גרה בשכירות בדירה בקרית אונו. מהיום יש נזילה רצינית מאוד מהמיני מרכזי - כל התקרה רטובה ומתקלפת והמצב מחמיר מרגע לרגע. אני אימא לתינוקת ולילדה בת שנתיים. כששוחחתי עם בעל הדירה הוא "ניפנף" אותי שהוא כרגע במילואים וידבר איתי רק בערב. בנתיים התקרה מתפוררת, הוא לא מוכן שנמין מישהו מצידנו. מה עלינו לעשות? אודה על תשובתך המהירה יום שקט מאיה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  12:07, 21 ביולי 2014

  הוראות הסכם השכירות הן הקו המנחה. יחד עם זאת יש להפעיל שיקול דעת. עם הפעלת המזגן היא הכרח והתקלה מחייבת טיפול מיידי - הזמיני תיקון והתמודדי עם ההשלכות אח"כ.
  ברובד שאינו משפטי: נזילה כזו היא כנראה תוצאה של סתימת צינור הניקוז. רם הוא נגיש די לבצע פעולת יניקה כדי לשחרר - ברוב המקרים - את הסתימה ולאפשר ניקוז המים שוב.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.