עזרה דחופה - פורום מקרקעין

שאלה חדשה
 • שיר

  נשלח ע"ישיר 11:19, 24 ביולי 2014

  שם תוכןשלום רב! אני שוכרת דירה כבר 4 שנים ב 3,500 ₪ השנה בעל הדירה שלי החליט לעלות את השכירות ל3800 ₪ הבית לא היה משופץ בכלל ומחלוק ל2 יחידות דיור אמרתי לו שאסכים לשלם גם 4000 ₪ במידה ו"יתן " צורה לבית וישפץ קצת (החלפת אמבטיות ומטבח שהיו במצב זוועתי) הוא אכן הביא בעל מקצוע והחליט לשפץ הרבה יותר מהרצון לגור בבית שיראה סביר יותר הסכמתי להתחלת שיפוץ מיידי בזמן שאני גרה בבית ב"טיפשותי" לא לקחתי בחשבון שחופש והילדים בבית ממש טעות וסבל ביום ההסכמה שלי לשיפוץ אמרתי בחצי הומור לבעל הדירה שלדעתי בחודש השיפוץ אני לא צריכה לשלם שכירות מלאה או לא לשלם בכלל הוא סרב בתוקף עכשיו שאני מבינה שאני ממש הולכת לסבול בחודש הזה (שיפוצניק איטי ועובד ממש בבלאגן נוראי) אני רוצה לברר אם יש חוק שמאפשר לי לבקש ממנו לשלם פחות שכירות על ימי השיפוץ למרות שהסכמתי לו תודה מראש הודעה:

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

  עו"ד יגאל מירון,מנהל הפורום

  20:44, 26 ביולי 2014

  ההסכם שבינך ךבין בעל הבית הוא היסוד של יחסיכם ומקור ללמוד על זכויותייך.
  מעבר להסכם החתום, מה שתשכילו להסכים עליו בהסכמה מאוחרת גם הוא יהיה מקור לזכויות.
  נשמע שבעל הבית נבטו כדי להתייחס לבקשותייך עד כה. דברי איתו על הדברים המטרידים אותך.
  כל מה שיעשה בהבנה והסכמה יהיה יותר מוצלח מהשגיו של הליך משפטי. בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יגאל מירון

מנהל הפורום: עו"ד יגאל מירון

עו"ד המתמחה בדיני מקרקעין, בעל נסיון רב בעסקאות (מכר, שכירות, דירות, נכסים מסחריים), נושאי רישום (רי
למידע נוסף

053-9374068 חיוג
הודעה

רכישת או מכירת נכס - בית פרטי או בית משותף, טומנת בחובה בדיקות והרבה שאלות. זכרון דברים, משכנתא, נסח טאבו, מס שבח, מיסוי מקרקעין, הערת אזהרה, בטחונות, יפוי כח בלתי חוזר ובדיקות בעירייה הינן רק חלק מהן.  הפורום יעסוק גם בנושאי תכנון ובניה, היתרים ותכניות בנייה, התנגדויות, טיפול בהפקעות ונושאים נוספים.
התשובות בפורום הנ"ל אינן מהוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ כאמור ו/או חוות דעת. על מנת לתת מענה יסודי ומעמיק יש לבחון כל מקרה לגופו לאחר ברור כל העובדות לאשורן.